Útržky z Děvínské kroniky - část 1. Kočí
opsal a částečně i napsal: KOČÍ
část 2. Smrťák je pro změnu tady
9.12. 2000    čas 03:00
Tak sem tady se strašnejma pošukama. Dělají se plány na další průběh časných ranních hodin. Útržky z diskuze:
1) Zhasněte někdo světlo !
2) Zbijem Kočího !
3) A že bysme zbili Kočího ?
4) Neumí psát po tmě, debil. Zbijem ho !
5) Pak mu vražte, že ještě nezhasnul.
6) atp.
pozn. - poté zbili Kočího tak, že nemohl pokračovat v zápisu
 
                                                                               Kočí
 
~   ~   ~
10.12. 2000   čas 01:27:35,36,37 ....
Víkend ve znamení Kočího úspěšně pokračuje !
V sobotu byla za doprovodu 1.B(1.A) slavnostně smotána LANOVKA !

Ač to nikdo netuší i nákup jahod se vyplatí. /* VYHRÁLA JSEM ZÁJEZD NA KANÁRY !!! Ale také se vyplatí tyto jahody otevírat včas, jelikož uzávěrka soutěže byla 9.12. a tak tedy na Kanáry nejedu . Druhá plechovka byl velký omyl, výrobci do ní nedaly jahody ale RÝŽI ! Vše samozřejmě byl povedený vtípek Libora, Kočího a spol!, ale povedl se.

Večer radostně pokračoval „Letadlem", „Čangajškem" a SARDINKAMA, při kterých byl Kočí v nádražáckém kabátu a s dalšíma dvaceti lidma osprchován ledovou smrští.
Veselá událost večera jistě bylo otevírání (louskání) Kokosu. Večer jsme zakončili se sušenkami BlackMagic, které zde někdo nevědom nechal na stole - byly dobrý!
Loučím se slovy - JE TŘEBA ZABÍT KOČÍHO !
                                                                             Elišák

/* Pozn. redakce: Elišáku Jak se zase ukázalo, zatraceně moc se nevyplatí kupovat PROŠLÉ ZBOŽÍ !!!!!
 

~   ~   ~
Jo, tak tady by měl bejt datum, že jo? Jenže Kočímu třeští hlava od posledního výprasku a tak neví kolikátýho je.
 

Kočí má bohužel strašnýho monokla a tak nevidí kolik je hodin a ptát se ? - moc nebezpečný!
 

1) Právě jsem se probral z kómatu a chci honem rychle něco napsat, protože se Kořez tváří strašně nebezpečně - skoro, jakoby chtěl zbít Kočího!
2) Měl sem pravdu ..... AU,AU,AU,AU !!!
3) (po delší době) Tak jsem se konečně probral z toho zatracenýho kómatu. Všichni jsou zatím v pohodě a tak píšu co se dá.
4) Všichni se tleměj !
5) Že prej by se měl zbít Kočí nebo co to melou...
6) Nechci dostat zase přes hubu a tak se klidím.
7) Jestli to teď bude špatně čitelný, tak se nedivte - píšu za osvětlení pouhé svíčky opuštěn v dřevníku.
8) Kurňa ! To poleno, co mi právě spadlo na hlavu vypadalo, že je taky zaujtý proti mě.
9) Asi na něj seru ! */Pozn. redakce: Kočí ty hovado, mluv (piš) slušně, čtou to děti!!!!! nebo dostaneš ránu
10) Druhý poleno dopr....
11) Odcházím do ponorky ke stolu. Nesvítím a využívám kmitavého plamenu svíčky.
12) „Kočí, ty hovado !" */Pozn. redakce: co sem povidal.....
13) Nadskočím a praštím se hlavou o strop.
14) Uf, to byl jenom nějakej bitkař v kuchyni.
15) Sem docela vysílenej a tak užívám zásoby mých (ne)přátel.
16) Do místnosti právě vstoupil Kóša s bejzbolkou.
17) (po hodně delší době) Trochu mě bolí hlava.
18) Trošku bolesti páteře.
19) Nemůžu se posadit.
20) Néééééé. Nejsem důchodce.
21) „Eliško, ty krávo !"
22) AU,AU,AU,AU ............................. (doprčic, jenom ať mi ta hlava neupadne)
23) Opouštím vytlemenou společnost právě ve chvíli kdy si Kořez umyl ruce od krve a pozeptal se, kde prej je Kočí.
24) Sedím ve skelný vatě na půdě a píšu.
25) Už mě do zadku hryzly asi tři myši.
26) Proč mě nikdo nemá rád ???
27) Dupot
28) „Tak už se nezlob Kočí. Dem hrát sardinky."
29) Oni mě maj rádi ©©©©©
30) Sedím ve sprše a je mi trašná zima.
31) Strašná rána hned vedle hlavy.
32) „Seš tu, vole"
33) „Jo, a nedělej takovej bordel"
34) Tak tam sedíme dva  ( s Pecanem)
35) „Dem na hajzly." „Kde je můj team?" „Tady nic není" Fuj to je hnusný na co sem to šáhla ?" (byla to moje hlaviška ©)
36) „Jestli to je Kočí, tak ho zabiju, až ho najdu."
37) Dopr...
38) „Kočí se určitě schoval doskelný vaty na půdě" ........... DUPOT
39) Leží na mě 30 lidí a někdo nás sprchuje. Naštěstí sem až vespod.
40) Chtěli mě zase zbít a tak prchám a za mnou se po cestě do Pece žene horda krvelačných zabijáků s motykosekerama, nožema a dalším nářadím (Kóša má tu bejzbolku).
 
                                                                                             Kočí (ve značně potlučeném stavu)

. . . .
41) Pokračování z minule, tedy po té, co jsem byl hanebně dohoněn honícími psy (Kořez, Libor, Kóša, Eliška + 1.A & 1.B) */Pozn. redakce: Ron zřejmě není podle Kočího ani pes natožpak ješte k tomu honící!!!!!
a zbit k nepoznání přesně u Milířů. Zajímavou okoloností bylo, že rekreanti na Milířích mi vůbec nešli na pomoc, pouze se hlasitě tlemili a někteří se též zúčstnili „úpravy" mého vzhledu.*/Pozn. redakce: Kočí nezapoměl's náhodou na psa ARTa, žijícího na tamtéž?, ten, kromě toho, že je pes,  honící, je navíc i trhací.....  nebo sis ho spletl s některým z rekreantů? Asi to muselo být hodně těžký.......
42) Měsíc jsem nechodil do školy a léčil si svá otřesná poranění. Moc to nepomohlo a tak jsem se na Děvín dobelhal s vypětím všech sil.
43) Ale sem tady.... Zatím se nikdo nehlásí k ubohému Kočímu. Smrk, smrk .....
44) „Kočí, ty hajzle. Co tady děláš, kdo se tě tu prosil?"
45) „Moh bych tady přespat Víťo?"
46) „Nóóóóó. Jasně, že jo, pohodlně se usaď. Jako doma. Ale nikam nechoď. Já zavolám ostatní.
47) Nikam sem nešel a tak sem tedy přespal - v bezvědomí a bez třech předních zubů....
48) Spánek jsem měl klidný, až na to, že nějakej pošuk vedle mně řval ze spaní: „Tumáš, tumáš, bum, prásk, jeden zub druhej zub, třetí zub, jedna ruka (atp.). KÓÓÓÓČÍÍÍ, KÓÓÓÓČÍÍÍ, KÓÓÓÓČÍÍÍ !!!!"
49) V rytmu slov, která vyrážel jsem hopsal na posteli a studený pot mě poléval.
50) Druhý den byl poklidný.
51) Ranní snídaně byla vůbec bez problémů. Najedli sme se a byli jsme v pohodě (někteří ne - viz můj zdravotní stav).
52) Báby se rozhodli, že půjdou na výlet a tak nás před desátou opustili. Všech pět mě pozdravilo svůdným hláskem: „Kočí, ty kluku neposedná" a zmizely v mlze. Jak ty ženský dokážou člověku zvednout sebevědomí.... /Pozn. redakce: souhlas.....
53) Nechěl jsem působit problémy a tak sem celý den v poklidu proseděl za chatu spíše než že bych psal sem spal až do doby než se setmělo a začalo mi chlejstat na hlavu (to jako pršet). Pak jsem se chtě nechtě musel odebrat do chaty.
54) Před vchodem se setkal s bábami, které se právě vrátily z pochodu. Byly dost hotový.
55) „Kočí, pusinko moje, vydržíš to aspoň ještě dneska ?" ; „Kočíčku můj, snad sme tě tu nenechaly dlouho samotnýho ?"  a „Už je ti dobře miláčku ?"
56) To byl hotovej šok.
57) Z chaty právě vystoupil Libor (s motykosekerou) a pronesl s patosem: „Milý Kočí ! Jakožto občan České republiky musíš teď držet hubu */Pozn. redakce: to že jsem řekl?!?!?!, , protože všechno co od této chvíle řekneš může být dnes večer použito proti tobě. Máš právo nevypovídat a nakazuje se ti neřvat při fyzických trestech."
58) Při dotazu na to, z čeho jsem obviněn mi bylo oznámeno, že je toho spousta (součástí tohoto oznámení byla i Liborova motykosekera) a tak mi nezbylo, než se v tichosti odebrat do kuchyně před trestní tribunál.
59) Za stolem seděl Kořez, Eliška a Libor. Tvářili se strašně vážně a záblesky v jejich očích mi prozradily mnohé o jejich krvelačnosti.....
60) „V zájmu lidstva chceme nyní Kočího odsoudit k trestu zbičováním, pokousáním, poškrábáním, zlomení obou nohou, obou rukou, vyražení všech zubů a dalších sadistických forem násilí," promluvil s Vážnou tváří jeden ze soudců v odporných zelených kabátech - Kořez. „Protože toto vše činil svým koňům nebohým. Přestali snášet kvalitní koblihy, jelikož byl jejich zažívací trakt ve velice poškozeném stavu z Kočího sviňáren ( rozumějte nekvalitní potravu). V rámci § 91 sb. 1991 odst. 4 odsuzujeme Kočího ke zmíněným trestům za týrání zvířat, ze kterého vyplynulo následné hospodářské poškození regionu. Tedy byl ochuzen o koblihy. */Pozn. redakce: Eště, že už báby otevřely pekárnu, koblih bude zase dost, Kočí, snaž se a můžeš část trestu odpykat sběrem dodávkou těch nej.... Koblih
61) „V zájmu lidstva chceme nyní Kočího odsoudit k trestu zbičováním, pokousáním, poškrábáním, zlomení obou nohou, obou rukou, vyražení všech zubů a dalších sadistických forem násilí," promluvila s vážnou tváří jediná ze soudkyň v odporně zelených kabátech - Eliška. „ Chceme ho k tomuto odsoudit, protože byl příliš nebezpečný pro ženské osazenstvo Děvína. Chlípník ! Každé zdejší slušně děvče obtěžoval a činil mu neslušné návrhy a mnohé mu i podlehly ! (pozn. Kočího - taky se jí to líbilo, tak ať nekecá) Proto navrhuji odsoudit Kočího ve znění zákona 112 § 53 sb. 1999 odst. 6 a 7 pro sexuální obtěžování a znásilnění s trvalým fyzickým i psychickým poškozením na straně zneužité ! ( pozn. Kočího - jo, s tím psychickým poškozením bych souhlasil, ale to už měla předtím)
62) Nyní povstal předseda soudu v modrém kabátě, který nápadně připomínal nádražáka - Libor: „Na základě povznesených obvinění se Kočí oduzuje k uvedeným trestům ve znění zmíněných zákonů. Obhajoba ? ......... Není, že ? Rozumné......
63) Trest následoval. Vypadalo to zvukově asi takto:
64) „Do něj ! ; Ghrrrrr ; Chropt ; BUM, BUM, BUM, BUM, AU, AU, AU, prásk, křup, hek, třísk, švih, švih, Ááááááááááááááá, Hmpffff, Přitlač tou sekerou, vole ! ; Co ho šetříš krávo ? ; Dejte mu co se do něj vejde ! ; atd., atd., atd., V těchto periodách se to přibližně opakovalo až do závěrečného CHCÍP !!!
65) Ten den jsem skutečně spal jako zabitej, do vody hozenej a jako poleno.
66) Ráno sem se ovšem také probudil jako zabitej, z vody vytaženej a jako poleno.
67) Zuby sem necítil (jak sem později zjistil už nebylo jaké). Nohy mě bolely (asi nějakej ze zbylejch nervů, které mi čouhaly z pánve ven), ruce stejně tak. Jo, akorát na pravačce mi zůstaly dvě kosti. Hlava byla neparně zdeformovaná (chyběla dolní čelist, nos byl fešácky zahnut, uši byly poloviční, byl jsem skalpován ... a další avšak pouze „kosmetické" chyby). 12 zlomených žeber byl asi svěťák a střeva zkrácená o 3,141592654m pravděpodobně taky.
*/Pozn. redakce: zřejmě z nich chtěl někdo udělat kruh o průměru 1m, a zapoměl na rezervu....
68) Snídaně proběhla v klidu. Příjemně jsme popovídali avšak někteří již nemohli těmto procedurám věnovat dostatečnou pozornost (viz moje fyzické rozpoložení - psychika totiž byla v naprostém pořádku)......
69) Poté co jsem byl alespoň trochu ošetřen vydali jsme se v družné debatě do údolí.
70) Cesta proběhla v pohodě (Kořez mě před sebou koulel sjezdařskou hůlkou - vodneslo to jenom oko) a družné náladě.
71) Jediné co mě dožralo bylo, když mě autobusák nechtěl naložit řka, že nemá bezbariéový přístup a snad chtěl volat i sanitku nebo co.
72) A to bylo asi poslední co jsem za poslední tři měsíce vnímal.

                                                  KOČÍ
*/Pozn. redakce: Opravdu! napsal to Kočí  , poděkování, rána, budiž mu basa lehká...... asi si na Tebe koupíme k vánocum pořádnej bič
*/Pozn. redakce: redakce = L.K.N., za všechny chyby může Kočí
 

Copyright © DSE 1996-2007 L.K.N     e-mail: dse2@centrum.cz  Poslední úprava: 18. prosinec 2000